Strona 1 - Wirtualne Biuro Szczecin

Przejdź do treści

Menu główne:

Zalety Wirtualnego biura
Na przestrzeni ostatnich lat, liczba przedsiębiorców korzystających z usług wirtualnego biura sukcesywnie wzrasta. E-biuro to rozwiązanie, po które sięgają zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i korporacje. Co sprawia, że tak się dzieje? Niewątpliwie są to korzyści.

Szeroka gama usług, czyli co mozna mieć w pakiecie
Oferta wirtualnego biura zwykle zawiera udostępnienie adresu na potrzeby rejestracji firmy oraz do celów korespondencyjnych, obsługę korespondencyjną, wynajem pomieszczeń. Co ważne, wirtualne biura starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i dopasowują swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb.

Oszczędność środków, czasu i... nerwów
Wynajem tradycyjnego biura to nie lada wydatek, na który nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić. Już sama kaucja i czynsz za pierwszy miesiąc mogą przerazić. Dochodzą jeszcze koszty wyposażenia i zmienne koszty eksploatacyjne. Wyobraź sobie, ile można zaoszczędzić nie ponosząc takich ogromnych nakładów pieniężnych. Koszty wynajmu wirtualnego biura są o niebo niższe, a przedsiębiorca ma do dyspozycji pełną infrastrukturę biurową.

Co więcej, tradycyjne biuro oznacza długoterminowe zobowiązanie, a formalności związane z wynajmem i przeprowadzką mogą pochłonąć bardzo dużo cennego czasu. Natomiast, wynajem e-biura opiera się na elastycznym abonamencie, który można przedłużać z miesiąca na miesiąc. Jednocześnie, „wirtualna przeprowadzka” powinna zająć znacznie mniej czasu. Mniej wydatków i formalności oznacza dla przedsiębiorcy mniej stresu.

Na rynku wirtualnych biur panuje tendencja wzrostowa. Według prognoz, trend ten będzie się utrzymywać przez wiele lat.
Mamy nadzieję, że już niedługo się spotkamy!
Adres dla firmy
Adres to jeden z elementów budujących wizerunek firmy. Nasze wirtualne biuro posiada siedzibę w Szczecinie, na ulicy Niemierzyńskiej 7. Jest to miejsce blisko centrum, ale już poza strefa płatnego parkowania. Na podstawie podpisanej z nami umowy będą mogli Państwo założyć firmę pod tym adresem oraz posługiwać się nim w swoich materiałach firmowych oraz reklamowych. Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że podlegamy pod I Urząd Skarbowy ul. Drzymały, który w ankietach BCC kilkakrotnie był wyróżniany w konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

Skanowanie poczty
Na podstawie upoważnienia listy są skanowane i przesyłane na Państwa e-mail.
Dzięki temu już w dniu otrzymania przesyłki istnieje możliwość zapoznania się z jej zawartością.

Obsługa poczty przychodzącej
Odbieramy całą pocztę przychodzacą lub awiza w przypadku listów poleconych (na podst. upowaznienia - jeżeli tak zostanie zawarta umowa).
Otrzymane przesyłki przechowujemy do czasu odebrania lub przesyłamy na wskazany adres. Zakres zależy od podpisanej umowy.
Odebrana korespondencja jest opisana dzięki temu macie Państwo możliwość sprawdzenia kiedy zostały odebrane.

Powiadomienie o przesyłkach
Informacja o odebranych przesyłkach listowych, kurierskich jest przesyłana na wskazany przez Państwa adres mailowy oraz telefon komórkowy.

Wirtualne Biuro Szczecin - tel. +48  720 03 06 09

Obsługa poczty wychodzącej
W ramach tej usługi możecie Państwo zlecić nam drukowanie oraz wysyłanie korespondencji.

Obsługa telefonu
Możecie Państwo zlecić nam obsługę swojego numer telefonu, udzielanie podstawowych informacji o firmie i rodzaju działalności, adresach mailowych, możliwościach spotkań. Możemy także przekierowywać połączenia przychodzące na wskazany numer komórkowy.

Przekazywanie poczty
W zależności od zakresu podpisanej umowy całą pocztę przychodzacą lub awiza w przypadku listów poleconych przsyłamy na wskazany w umowie adres.

Jak obniżyć koszty?
W dobie kryzysu gospodarczego praktycznie każdy przedsiębiorca poszukuje oszczędności. Małe i średnie firmy walczą o przetrwanie na rynku, a duże o utrzymanie swojej pozycji. W tej sytuacji nieodzowne stają się cięcia kosztów.

Kluczem do optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej jest niewątpliwie outsourcing procesów biznesowych (z ang. business proces outsourcing, w skrócie BPO). Outsourcing oznacza delegowanie na zewnątrz firmy usług niezwiązanych bezpośrednio z przedmiotem jej działalności w celu minimalizacji kosztów wynajmu powierzchni biurowej, zatrudnienia, zakupu urządzeń czy wdrażania nowych technologii.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na obniżenie kosztów prowadzenia firmy do minimum jest skorzystanie z usług wirtualnego biura, które oferuje rozwiązania outsourcingowe w zakresie zarządzania dokumentami i korespondencją. Taka wirtualna obsługa pozwala nie tylko na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu, ale również na budowanie wizerunku marki poprzez profesjonalną prezentację firmy.

Badania rynkowe pokazują, że bardzo duży odsetek firm deklaruje zainteresowanie usługami wirtualnego sekretariatu. Według agencji Ipsos, outsourcing stale zyskuje na popularności, szczególnie w branży usługowej. Dzieje się tak, ponieważ e-biuro ma wyraźną przewagę nad tradycyjnym: kosztuje znacznie mniej, a daje zdecydowanie więcej korzyści.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego